Wonderful Nightmare -Miss Wife

Jdramovie

2015 -G.Kore

Imdb:7,0 / 10
Fantastik-Komedi-Dram
Uhm Jung-Hwa ,Song Seung-Heon ,Seo Shin-Ae ,Jung Ji-Hoon ,Kim Sang-Ho

Ruhlar aleminden yapılan bir hata sonucu "bekar "avukat Yeon-Woo vakti zamanından önce ölür.Başka biri de yanlışlıkla 1 ay önceden  ruhlar alemine göç etmiş ve cennete gitmiştir.Avukatımız normal hayatına dönmek için önce bu kişinin hayatını yani 1 ay boyunca evli ve 2 çocuk annesi bir ev hanımı olmak zorundadır.


Kabus gibi görünen bu rüya Yeon-Woo'nun yaptığı hatalarından ders çıkarması için vesile olacak ve hayata bakışını değiştirecektir.
İnsanı gülümseten ,sonlara doğru duygulandıran güzel bir film.İçi boş komedi filmi değil,ben içeriğini çok beğendim değindiği konulara hiç yabancılık çekmiyoruz.

Beklediğimden güzel çıktı.Bay kirpiği izlemek zaten evlere şenlik😍 😏😏???
jdramovie


😝😝
jdramovie11 yorum:

 1. Allahım o kaldırımlar deli ediyor beni o.O sadece bizim ülkenin sorunu anıyordum bunu... o parayı oraya harcayavaklarına kış fonu yapsalarda hayvanları besleyip barınacak yuva imkanı sağladalar onlara :(( çok ilginçmiş konusu, listemeye ekliyorum hemen *-*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende izlerken şaşırdım ama bizim buralara has değilmiş ..dediğin çok güzel bir şey,daha nice güzel projeler olur da işte kaldırımlar önemli:P bir de arabalardan yürüyebilsek:))

   Sil
 2. eğlenceliymiş aklımda olsun, sende gördüğüm air mata surgayı izlicem deee onu ararken başka bir malezya dizisine rastladım, başladım, o da tatlı yaa, hati perempuan adı, daha önce de suri hati mr. pilou pek sevmiştimdi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel film ,izle ;)
   Hızına yetişilmiyor yahu:))

   Sil
 3. Hemennn not aldım bunu da :) :) 💗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam,keyifli seyirler olsun şimdiden;)

   Sil
 4. Not ediyorum ismini. Tekrar K_Drama ya girersem çıkamam diye pek hevesli değilim ama beni de esir alacak tekrar. Yakındır :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kdrama yı bu ara boşladım.İşte film oldu mu güzel bakmaya çalışıyorum.Bu ara Dark dizisini izliyorum tavsiye ederim kuzu;)

   Sil
 5. Eğlencelik bir filme benziyor, bir ara bakayım :).

  Bu arada hemen mimledim seni :)<3.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğlenceli,duygusal güzel hoş vakit geçirten türden^^

   Tımam,ama şu ilk sinema filmimi hatırlayayım yazıcam inş.Araştırmalardayım şu an:)

   Sil
 6. Konusu çok iyiymiş, bakayım en kısa zamanda. :)

  YanıtlaSil

Türkiye'nin Blog Yazarları Ajandası
Bumerang - Yazarkafe